رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی کدام استان‌ها کمترین میزان بارش را داشته‌اند ، کم کردن ۲۹ درصدی بارش در ایران

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران شرکت هواشناسی با اشاره به کمبود ۲۹ درصدی بارش کشور نسبت به بلندمدت، استان‌های کم‌بارش و پربارش را طی هشت ماه گذشته برشمرد و

کدام استان‌ها کمترین میزان بارش را داشته‌اند ، کم کردن ۲۹ درصدی بارش در ایران

کم کردن ۲۹ درصدی بارش در ایران/ کدام استان ها کمترین میزان بارش را داشته اند

عبارات مهم : ایران

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران شرکت هواشناسی با اشاره به کمبود ۲۹ درصدی بارش کشور نسبت به بلندمدت، استان های کم بارش و پربارش را طی هشت ماه گذشته برشمرد و گفت: اوضاع بارشی استان های زنجان، ایلام، همدان، اردبیل و کرمانشاه تا آخر اردیبهشت نرمال بود.تحقیق کنندگان مستقل بین المللی پرونده سقوط هواپیمای مالزیایی «ام.اچ.17» (MH17) که بر اساس اصابت موشک، ساقط شده است و تمامی 298 سرنشین آن کشته شده است اند، اعلام کردند که بر اساس تحقیقات آنها، یک موشک روسی عامل اتفاق بوده است.

صادق ضیاییان با بیان اینکه از ابتدای سال زراعی ۹۷-۹۶ تا آخر اردیبهشت ماه کل کشور ۱۵۱.۵ میلی متر بارش دریافت کرده است،اظهارکرد: از آنجایی که میانگین بارش بلندمدت کشور در همین بازه زمانی ۲۱۴.۶ میلی متر هست، بسته به بلندمدت ۶۳ میلی متر و معادل ۲۹.۴ درصد کم کردن بارش داریم.

وی ضمن مقایسه بارش امسال با سال قبل تصریح کرد: بارش کل کشور در سال گذشته در بازه زمانی مهرماه تا آخر اردیبهشت ۲۰۳.۸ میلی متر ثبت شد بنابراین امسال نسبت به سال گذشته ۲۵.۷ درصد کم کردن بارش داریم این در حالیست که اردیبهشت سال گذشته پنج درصد هم کمبود بارش داشتیم.

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران شرکت هواشناسی در ادامه اوضاع بارشی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح و اظهارکرد: پایتخت کشور عزیزمان ایران از مهرماه ۹۶ تا اردیبهشت ۹۷، ۱۸۵.۳ میلی متر بارش داشت. بررسی ها نشان می دهد که پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به بلندمدت ۲۲درصد و نسبت به سال گذشته ۳۳ درصد کمبود بارش دارد.

ضیاییان همچنین استان های کم بارش کشور را طی هشت ماه گذشته برشمرد و گفت: استان های سیستان وبلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس به ترتیب ۷۱، ۶۷، ۶۶.۵ و ۵۶ درصد کمبود بارش داشتند.

این کارشناس شرکت هواشناسی در آخر تاکید کرد: سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان به ترتیب با ۱۶.۶، ۱۴.۷ و ۱۲.۸ درصد زیاد کردن بارش، در اوضاع ترسالی قرار گرفتند همچنین در همین بازه زمانی جهت استان های زنجان، ایلام، همدان، اردبیل و کرمانشاه بارش نرمال ثبت شد.

کدام استان‌ها کمترین میزان بارش را داشته‌اند ، کم کردن ۲۹ درصدی بارش در ایران

واژه های کلیدی: ایران | اردیبهشت | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs