رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه در جلسه پرسش و پاسخ هر سال خود با تأکید بر اینکه هرگونه درگیری عظیم در دنیا که منجر به جنگ جهانی سوم شود، باعث آخر تمدن بشری خواهد بود، خواستار

جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود / پوتین

پوتین: جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهور روسیه در جلسه پرسش و پاسخ هر سال خود با تأکید بر اینکه هرگونه درگیری عظیم در دنیا که منجر به جنگ جهانی سوم شود، باعث آخر تمدن بشری خواهد بود، خواستار کم کردن تنش ها در سطح دنیا شد.

به گزارش فارس، «ولادیمیر پوتین» مدیر جمهور روسیه امروز پنج شنبه تأکید کرد، دولت فعلی که بعد از انتخابات ماه دسامبر تشکیل شده، عالی ترین دولت روسیه تا به امروز است که در این کشور به قدرت رسیده است.

جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود / پوتین

رئیس جمهور روسیه تأکید کرد: «من تصمیم گرفته ام که کابینه تازه باید به میزان قابل توجهی مشمول بر اشخاص تازه نفس باشد…کسانی که متخصص بوده و در حوزه های متفاوت خود را به اثبات رسانده اند و در عین حال حفظ کسانی که تصمیماتی جهت توسعه چشمگیر کشور اتخاذ کرده اند نیز مهم است».

بنا بر گزارش شبکه «راشاتودی»، جلسه پرسش و پاسخ هر سال مدیر جمهور روسیه موسوم به «خط مستقیم» (Direct Line) ساعت ۱۲:۱۰ به وقت مسکو (۱۳:۴۰ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران ) شروع شده است است و پوتین در این برنامه در نظر دارد به بعضی از مهمترین سوالات مطرح شده است که سیاست ها و اولویت های مهم وی در یک سال گذشته و یک سال آینده را به طور مشخص روشن می کند، پاسخ دهد.

رئیس‌جمهور روسیه در جلسه پرسش و پاسخ هر سال خود با تأکید بر اینکه هرگونه درگیری عظیم در دنیا که منجر به جنگ جهانی سوم شود، باعث آخر تمدن بشری خواهد بود، خواستار

این یازدهمین برنامه پرسش وپاسخ «خط مستقیم» است که پوتین در مقام مدیر جمهور آمریکا در آن شرکت می کند. وی ۴ مرتبه نیز در مقام نخست وزیر روسیه در این برنامه حاضر شده است و به سوالات بسیاری پاسخ داده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری «تاس»، تعداد سوالاتی که جهت برنامه امسال ارسال شده است به ۲ میلیون رسیده که تقریبا بی سابقه است.

این برنامه معمولا به طور میانگین حدود ۴ ساعت طول می کشد هر چند پوتین سابقه پاسخگویی ۵ ساعته به سوالات مردمی در این برنامه را نیز به ثبت رسانده است.

جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود / پوتین

پوتین در ادامه این جلسه به سوالاتی راجع به اقتصاد روسیه و قیمت بنزین در این کشور پاسخ داد. بعضی از این سوالات با حضور بعضی دیگر از مقامات روسیه از جمله وزیر انرژی این کشور به صورت ویدئو کنفرانس پاسخ داده شد.

علاوه بر این سوالاتی راجع به جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ که قرار است تا چند روز آینده در روسیه شروع شود، مطرح شد و پوتین تأکید کرد که روسیه قصد دارد از تسهیلات ایجاد شده است بواسطه این مناسبت بین المللی مهم استفاده کند تا جوانان را به سمت فعالیت های ورزشی جذب کند و در ادامه جهت موفقیت تیم ملی فوتبال روسیه در این مسابقه ها ابراز امیدواری کرد.

رئیس‌جمهور روسیه در جلسه پرسش و پاسخ هر سال خود با تأکید بر اینکه هرگونه درگیری عظیم در دنیا که منجر به جنگ جهانی سوم شود، باعث آخر تمدن بشری خواهد بود، خواستار

رئیس جمهور روسیه همچنین به سوالی راجع به تحریم های غرب علیه مسکو و اقتصاد روسیه پاسخ داد و تأکید کرد، زمانی که غرب بفمند تحریم ها غیرسازنده هست، فشار بر روسیه را از بین بردن خواهد کرد.

وی گفت: «هرگونه تحریم های یکجانبه علیه روسیه غیرسازنده است…اتهاماتی که بعضی کشورهای خارجی علیه روسیه مطرح می کنند، اشتباه است و این سیاست ها جهت همه طرف ها مضر خواهد بود…مقامات اروپایی صراحتا راجع به ضرورت لغو تحریم ها علیه روسیه صحبت می کنند…فشار بر شرکت های روسی در خارج از روسیه اطمینان به سیاست های اقتصادی کشورهای غربی را از بین می برد».

جنگ جهانی سوم، آخر تمدن بشری خواهد بود / پوتین

رئیس جمهور روسیه ادامه داد، که چند سال قبل راجع به خطر تحمیل قوانین آمریکا به دیگر کشورها به اروپا هشدار داده بود ولی در آن وقت هیچ کس علاقه ای به شنیدن نداشت. «تعرفه اعمال شده است به وسیله واشنگتن به دیگر کشورها، به حجم تحریم ها و افزوده و کشورهای اروپایی هرگز انتظار نداشتند که تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار بگیرند…به هر حال روسیه اجازه نخواهد داد که آمریکا پلیس اقتصادی دنیا باشد».

پوتین در بخش دیگری از اظهاراتش به زیاد کردن تنش ها و درگیری ها در سطح دنیا اشاره کرد و گفت: «هرگونه درگیری عظیمی در دنیا که منجر به جنگ جهانی سوم شود، قطعا به آخر تمدن بشری خواهد انجامید و باید هر اقدامی صورت داد تا مانع از وقوع چنین مسئله ای شد».

رئیس جمهور روسیه در ادامه به تنش های اخیر میان مسکو و لندن به دنبال ماجرای مسمومیت «سرگئی اسکریپال» افسر سابق روس و دخترش در سالزبری انگلیس اشاره کرد و خواستار دسترسی کنسولی روسیه به دختر اسکریپال به منظور انجام تحقیقات راجع به این مناسبت شد.

ولادیمیر پوتین علاوه بر این به فعالیت اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روسیه نیز اشاره کرد و در پاسخ به پرسش بعضی وبلاگ نویسان در این زمینه گفت: «روسیه قصد ندارد فعالیت اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را متوقف کند.»

وی افزود، از تصیمیم دولت روسیه راجع به خبر رسان «تلگرام» مطلع است و تأکید کرد که نگرانی های بازدیدکنندگان شبکه مجازی در این زمینه را نیز درک می کند ولی به عنوان مدیر جمهور دلواپس امنیت مردم نیز هست. «زمانی که مأموران سرویس های امنیتی به من اطلاع دادند که به دنبال انفجارهای سن پترزبورگ قادر به شناسایی ارتباطات میان تروریست ها نبودند و تروریست ها از این خبر رسان استفاده می کردند، من چه واکنشی باید می داشتم».

رئیس جمهور روسیه در ادامه با اشاره به سوءاستفاده تروریست ها از خبر رسان هایی نظیر خبر رسان تلگرام جهت انجام حملاتی در روسیه تأکید کرد که از نیروهای امنیتی روسیه می خواهد تا با استفاده از روش های مدرن، امنیت عمومی را تضمین کنند و آزادی اینترنت را از بین نبرند.

پوتین در پاسخ به سوالی راجع به ادعاهای مطرح شده است مبنی بر مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا تأکید کرد که این اتهامات کاملا بی معناست و وی تنها می تواند این ادعاها را یک جوک تلقی کند.

رئیس جمهور روسیه در پاسخ به سوالی تلفنی راجع به وقت خروج نظامیان روسیه از سوریه گفت: «عملیات نظامی در سوریه تجربه منحصر به فردی بود که توانایی های رزمایشی ارتش روسیه را به مرحله آزمون گذاشت»

وی افزود: «هیچ مانور نظامی نمی توانست به اندازه این عملیات در میدان نبرد واقعی توانایی های نظامی ارتش ما را تقویت کند هر چند ما قربانیان این عملیات را نیز فراموش نکرده ایم و خانواده های آنها را نیز به یاد داریم… هزاران نفر از تروریست ها از فرای مرزهای روسیه و از کشورهای آسیای میانه که ما کنترلی در آنجا نداریم، به سوریه آمده اند و ما با حضور در سوریه می توانیم آنها را نابود کنیم و چه بهتر که بتوانیم آنها را در آنجا نابود کنیم تا اینکه اجازه دهیم خود را در اینجا تقویت کنند».

فرمانده کل قوای روسیه ادامه داد: «در حال حاضر ارتش سوریه کنترل را در بخش های متفاوت این کشور به دست گرفته است».

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | پوتین | برنامه | تحریم ها | لغو تحریم | جام جهانی | جنگ جهانی | رئیس جمهور | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs