رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وقت تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است ، مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند

روابط عمومی وزارت خارجه تاکید کرد: مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند. 

وقت تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است ، مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند

مردم فریب صحنه سازی های سیاسی مخالفان برجام را نمی خورند/ وقت تردستی های ژورنالیستی گذشته است

عبارات مهم : ایران

روابط عمومی وزارت خارجه تاکید کرد: مردم فریب صحنه سازی های سیاسی مخالفان برجام را نمی خورند.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای با اشاره به سخنان میهمان یکی از برنامه های شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی در دومین سالگرد توافق هسته ای، این مطلب که در این برنامه عنوان شده است متن برجام دقیقا همان چیزی است که ۱۴ ماه قبل از امضا شدن به وسیله یک موسسه آمریکایی نوشته شده است بوده و آمریکایی ها فقط دیکته گفته اند را بی اساس و ادعا خواند و نوشت:

وقت تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است ، مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند

‎زمان این تردستی های ژورنالیستی مدتها است که گذشته و مردم ما فریب این صحنه سازی های سیاسی به وسیله تازه از راه رسیدگان ناشی و کم اطلاع را نخواهند خورد. ولی جالب است که دو سال بعد از اجرایی شدن برجام هنوز عده ای دست از عقده گشایی برنداشته و با استفاده از فرصتی که متاسفانه رسانه ملی سخاوتمندانه در اختیارشان قرار می دهد، بی محابا به ملت شریف کشور عزیزمان ایران و همه ارکان نظام، که از جزء به جزء مذاکرات و دشواری های آن آگاهی داشته و دارند توهین کرده و از آن مهم تر عزت و استقلال کشور را ملعبه اغراض سیاسی و جناحی خود قرار می دهند.

‎در ادامه اطلاعیه آمده است: در مورد این ادعای مضحک پیش از این مفصلا توضیح داده شده است هست. برجام محصول ۲۸ ماه مذاکره فرزندان ” امین، غیور، شجاع و متدین ” همین مردم است و اینکه در میانه راه یک موسسه مطالعاتی پیشنهادهایی را جهت پایین آمدن مذاکره کنندگان آمریکایی از مواضع خود مطرح نماید و آنها هم قبول نمایند، اتفاقا نقطه قوت مذاکره کنندگان ایرانی هست. اینکه طرف آمریکایی از همه خواسته های مهم خود جهت «غنی سازی صفر»، «عدم وجود راکتور آب سنگین»، «تعطیلی فردو» و … کوتاه آمده و مجبور شود پرونده اتهامی جعلی خود علیه کشور عزیزمان ایران (پی.ا م . دی) را به طور کامل کنار بگذارد، قطعنامه های گذشته شورای امنیت را لغو کرده و در قطعنامه تازه به غنی سازی در کشور عزیزمان ایران رسمیت بخشد، به خوبی نشان می دهد این اراده مردم بزرگ کشور عزیزمان ایران بوده است که بر آمریکا تحمیل شده است هست. برجام همان توافقی است که باراک اوباما مدیر جمهور سابق آمریکا زمانی که نهایتا به آن تن داد گفت اگر می توانست اجازه نمی داد حتی یک پیچ و مهره از تاسیسات هسته ای کشور عزیزمان ایران باقی بماند و یا مدیر جمهور فعلی آمریکا آن را بدترین و ننگین ترین توافق در طول حیات سیاسی آمریکا خواند و گفت اگر او بود هرگز به چنین توافقی که باعث تحقیر این ابرقدرت در دنیا شده است هست، تن نمی داد.

روابط عمومی وزارت خارجه تاکید کرد: مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند. 

‎اطلاعیه روابط عمومی وزارت امور خارجه می افزاید: چه دلیلی دارد بعضی که داعیه ضدآمریکایی بودن آنها گوش فلک را کر کرده هست، برعکس اصرار دارند به مردم کشور عزیزمان ایران ثابت نمایند که آمریکا قادر به شکست نظام جمهوری اسلامی در مذاکرات شده است است؟ آیا بر خلاف آنچه امام راحل ما به حق فرمود که «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند»، این مردها تلاش دارند اثبات نمایند که اتفاقا آمریکا هر کاری خواسته با مردم کشور عزیزمان ایران چه در تحریم ها و چه در مذاکرات کرده است؟ چه برنامه هایی پشت پرده وجود دارد آنهایی که شعارهای ضدآمریکایی آنها از همه بلندتر هست، اصرار دارند امید و اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند و آمریکا را در ذهن مردم قدرتمند جلوه دهند؟ چنین تلاشی با خواست و اراده صهیونیست ها، جنگ طلبان آمریکا و بعضی مرتجعین منطقه چه تفاوتی دارد؟

‎روابط عمومی وزارت امور خارجه در ادامه خاطرنشان کرد: پرسش از مسئولان ارشد رسانه ملی آن است که در هنگامه ای که استحکام درونی برجام و اعتبار حقوقی و بین المللی آن، موجب صف بندی جامعه جهانی در کنار جمهوری اسلامی و در برابر آمریکایی ها شده است و آنها را در معرض انزوای سیاسی بی سابقه ای در دنیا و حتی نزد متحدین سنتی خود قرار داده هست، پخش چنین نظر های متوهمانه و یا مصاحبه های سخیفِ ساختگی علیه برجام، که نتیجه آنها جز تحقیر ملت رشید کشور عزیزمان ایران و زیر پرسش بردن حیثیت ملی و استقلال کشور نیست، چه سودی دارد؟ و آیا چنین همنوایی با دشمن های قسم خورده این مرز و بوم جای شگفتی ندارد؟

‎روابط عمومی وزارت امور خارجه در آخر با ابراز تاسف از استمرار چنین رویکردی در بعضی از رسانه ها، تاکید کرده است که قصد پیگیری حقوقی این قبیل دروغ ها و تهمت ها را ندارد ولی مرتکبین را به جدّ به ترجیح منافع ملی بر منافع کوچک جناحی توصیه می نماید. البته مسئولیت نهاهای ذی ربط نسبت به تشویش اذهان عمومی ارتباطی به پیگیری حقوقی وزارت امور خارجه ندارد.

وقت تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است ، مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | روابط عمومی | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs