رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

هیات ملی نقد در نیویورک، فیلم «پست» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را عالی ترین فیلم سال نامید.

عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

عبارات مهم : برنده

هیات ملی نقد در نیویورک، فیلم «پست» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را عالی ترین فیلم سال نامید.

به گزارش خبرآنلاین، هیات ملی نقد در نیویورک با ۱۰۸ سال قدمت عنوان عالی ترین فیلم سال را به «پست» اثر تازه استیون اسپیلبرگ داد. علاوه بر این مریل استریپ و تام هنکس جهت بازی «پست» جوایز مهم بازیگری را از آن خود کردند.

در بخش جوایز بازیگری در نقش مکمل جوایز به ویلم دفو و لاری متکالف رسید. ویلم دفو جهت بازی در «پروژه فلوریدا» برنده جایزه شد و متکالف جهت بازی در «لیدی برد» به جایزه دست پیدا کرد.

هیات ملی نقد جوایز رشته عالی ترین فیلمنامه را به «هنرمند فاجعه» و «موضوع فانتوم» داد و گرتا گرویگ را جهت فیلم «لیدی برد» شایسته دریافت جایزه عالی ترین کارگردانی دانست.

در حالی که گمانه زنی های جهت برندگان اسکار هر روز بیش از دیروز می شود، انیمیشن «کوکو» به عنوان شانس مهم برندن اسکار جایزه عالی ترین انیمیشن هیات ملی نقد را از آن خود کرد و مستند «جین» برنده جایزه عالی ترین مستند بلند شد.

در رشته عالی ترین فیلم غیرانگلیسی زبان نشانی از «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار نیست و هیات ملی نقد فیلم «فاکسترات» را برنده این بخش معرفی کرد.

فیلم «برو بیرون» از هیات ملی نقد دو جایزه گرفت. این فیلم جایزه عالی ترین تجربه نخست کارگردانی را همراه با جایزه عالی ترین گروه بازیگری از آن خود کرد.

البته نمی توان با اتکا به نتیجه های این جایزه راجع به اسکار قضاوتی قطعی کرد، چنانچه سال گذشته «Manchester by the Sea» برنده جایزه عالی ترین فیلم سال هیات ملی نقد شد ولی در انتها اسکار به فیلم «مهتاب» رسید.

مراسم اهدای جوایز انجمن ملی نقد نهم ژانویه در نیویورک برگزار خواهد شد.

عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

واژه های کلیدی: برنده | جایزه | مستند | آمریکا | نیویورک | بازیگری | نیویورک | کارگردانی | برندگان اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs