رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

کاخ سفید به خبر احتمال برکناری تیلرسون تصویر العمل نشان داد

کاخ سفید در تصویر العمل به خبر احتمال برکناری تیلرسون از وزارت خارجه آمریکا اعلاام کرد که در این برهه اعلامیه‌ای در مورد جابجایی نفرات وجود ندارد. ..

ادامه مطلب

عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

هیات ملی نقد در نیویورک، فیلم «پست» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را عالی ترین فیلم سال نامید. عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریک..

ادامه مطلب

تبدیل ورزش به بازی راهکاری جهت زیاد کردن انگیزه ورزشی

مطالعات اخیر نشان داده است که عوض کردن دادن ورزش خانوادگی به بازی باعث زیاد کردن انگیزه افراد خانواده‌ جهت ورزش کردن می‌شود. تبدیل ورزش به بازی راه..

ادامه مطلب

قیمت + تولید مسکن یک سوم تقاضا

آمار نشان می دهد هم اکنون تولید مسکن به یک سوم میزان تقاضا رسیده هست؛ از سوی دیگر در شرایطی که از بهار امسال بازار مسکن آماده ورود به دوران پیش رونق ب..

ادامه مطلب

مصدومیت 9 نفر در تصادف سرویس مدرسه و 4 دستگاه تریلی و اتوبوس

تصادف زنجیره ای سرویس مدرسه با دو دستگاه تریلی و دو دستگاه اتوبس در کرمان باعث مصدومیت 9 نفر شد. مصدومیت 9 نفر در تصادف سرویس مدرسه و 4 دستگاه تریل..

ادامه مطلب

موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول»

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی تعطیلی روز هشتم ربیع الاول از فهرست تعطیلات رسمی کشور از بین بردن می شود. ..

ادامه مطلب

تصویر ، نامه‌ای با قدمت ۱۰۲ سال از کویت با ذکر نام خلیج‌فارس

شیخ جابر المبارک الصباح امیر کویت با ذکر نام صحیح خلیج فارس، مورخ ۱۶ دسامبر ۱۹۱۵ میلادی نامه ای به سر پرسی کاکس » فرمانده نیروهای انگلیسی در خلیج فارس ارسال م..

ادامه مطلب