رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

نکات مهم در نحوه وصول بدهی

بعلت گسترش حمایت از مصرف کنندگان و وجود تسهیلات اعتباری متنوع، افراد بیش از دارایی واقعی خود هزینه می کنند. در گذشته بعلت استفاده از وجه نقد در معاملا..

ادامه مطلب

وقت تردستی‌های ژورنالیستی گذشته است ، مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند

روابط عمومی وزارت خارجه تاکید کرد: مردم فریب صحنه‌سازی‌های سیاسی مخالفان برجام را نمی‌خورند.  مردم فریب صحنه سازی های سیاسی مخالفان برج..

ادامه مطلب

قصور احتمالی چین در امدادرسانی به سانچی باید به صورت فنی و کارشناسی بررسی شود / میرزایی

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که تا الان نشانه‌ای مبنی بر کوتاهی چین در امدادرسانی به سرنشینان نفتکش سانچی وجود ندارد. میرزا..

ادامه مطلب

قیمت ۵۵ محصول + هر کیلو میوه و تره‌بار را نهایتا چند بخریم؟

قیمت منطقی انواع میوه و تره‌بار براساس نرخ‌های مصوب عمده‌فروشی و ۳۵ درصد سود منطقی تا بازار مصرف، مشخص شده است که طبق اعلام اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی..

ادامه مطلب

باغبانی به حفظ سلامت سالمندان کمک می کند

طبق نتیجه های یک مطالعه، باغبانی در سنین اوج نه تنها به حفظ تحرک و فعالیت سالمندان کمک می کند، بلکه سلامت روانی و جسمی ارزش را نیز تقویت می کنند. ..

ادامه مطلب

چگونه 2 کشتی با یکدیگر برخورد می‌کنند؟ ، بررسی کارشناسی سانحه نفتکش‌ ایرانی

برخورد دو کشتی تجاری کشور عزیزمان ایران و چین با یکدیگر باعث شده است یکی از تلخ‌ترین حادثه‌های دریایی کشور عزیزمان ایران که به مفقود شدن بیش از ۳۰ ایرانی..

ادامه مطلب

۱۵۹ نفر از از بازداشت شدگان اخیر آزاد شدند / دادستان هرمزگان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: تعدادی از اغتشاشگران اخیر در بندرعباس با قرار وثیقه و کفالت و بعضی نیز بلاقید از زندان آزاد شدند. ..

ادامه مطلب