رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

به قرار منع تعقیب اعتراض کردیم / شاکیان پرونده فیلترینگ تلگرام

وکلای دادگستری که شکایتشان از تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام به صدور قرار منع تعقیب منجر شده است هست، در نشستی خبری ..

ادامه مطلب

عوض کردن ساعت شروع کار ادارات و پیک ترافیک

رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: مدیریت سفرها و خودداری از سفرهای غیرضروری در ساعات پیک می‌تواند به روان‌سازی ترافیک در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران کمک ..

ادامه مطلب

راه حل وزیر نیرو جهت تامین آب کافی کشور

وزیر نیرو گفت: ما می‌توانیم با بهره‌مندی از فناوری‌های تازه میلیون‌ها و بلکه میلیاردها مترمکعب آب در بخش کشاروزی صرفه‌جویی کنیم و جهت جمعیتی تا دو برابر جمعیت ف ..

ادامه مطلب

«سن ازدواج ۳ سال و ۳ ماه اوج رفت» / مرکز آمار ایران

میانگین سنی زنان شهری در نخستین ازدواج در سال ۱۳۵۵، بیست سال و دو ماه و زنان روستایی ۱۹ سال و یک ماه بوده که در سال ۱۳۹۵، به ۲۳ سال و ۴ ماه در زنان شهر..

ادامه مطلب

کدام استان‌ها کمترین میزان بارش را داشته‌اند ، کم کردن ۲۹ درصدی بارش در ایران

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران شرکت هواشناسی با اشاره به کمبود ۲۹ درصدی بارش کشور نسبت به بلندمدت، استان‌های کم‌بارش و پربارش را طی هشت ماه گذش..

ادامه مطلب

تولد ۲۵۰ نوزاد در دقیقه

طبق اعلام شرکت ملل هر دقیقه به طور میانگین ۲۵۰ نوزاد متولد می‌شوند که تعداد آنان در سال به بیش از ۱۳۰ میلیون نوزاد می‌رسد.  تولد ۲۵۰ نو..

ادامه مطلب

پرونده‌های فساد را قبلا هشدار داده بودیم

عضو سابق شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به ورود دادستانی به عنوان استعفای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر دادستانی سلیقه خودش را به نها..

ادامه مطلب

پایتخت‌نشینان در میان دود، در انتظار ریزگرد

‘‌گل بود به سبزه نیز آراسته شد’. زور هیچکس به دود که نرسید حالا می‌گویند پای مهمان سومی هم در میان هست؛ ریزگرد. مثل اینکه در میان دود و ..

ادامه مطلب

چگونه 2 کشتی با یکدیگر برخورد می‌کنند؟ ، بررسی کارشناسی سانحه نفتکش‌ ایرانی

برخورد دو کشتی تجاری کشور عزیزمان ایران و چین با یکدیگر باعث شده است یکی از تلخ‌ترین حادثه‌های دریایی کشور عزیزمان ایران که به مفقود شدن بیش از ۳۰ ایرانی..

ادامه مطلب

تولید هر سال ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هر سال مجبور ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده است که اصلی‌ترین این مواد ذرات معلق هستند. تولید هر سال ۷۵۰ هزار تن مواد آ..

ادامه مطلب