رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

اعتراف ۳ خواهر نوجوانِ روس به قتل پدرشان

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رسانه های روسیه این سه نوجوان که ۱۷، ۱۸ و ۱۹ ساله هستند به قتل پدرشان اعتراف کرده اند. آنها مدعی هستند که پدرشان آنها را ..

ادامه مطلب

تایید تجاوز به دختر فرزند افغان / پزشکی قانونی

رییس پزشکی قانونی کل کشور گفت: عنوان تجاوز به دختربچه افغان در خمینی‌شهر به وسیله شرکت پزشکی قانونی تایید شده است است.  پزشکی قانونی..

ادامه مطلب

قاتل اهورای ۳ ساله به قصاص محکوم شد

به گزارش ایلنا، احمد سیاوش پور راجع به آخرین اوضاع پرونده قتل اهورای 3 ساله اظهار داشت: پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان گیلان متنهی به صدور رای شد ..

ادامه مطلب

شبنم ترک کرده وقراراست باخواستگار من ازدواج کند ، دختربعداز اینکه همکلاسش را معتاد کرد،رقیب عشقی او شد

روزنامه خراسان بیانات یک دختر22ساله را که در کلانتری مشهد بیان شده است است منتشر کرد. دختربعداز اینکه همکلاسش را معتاد کرد،رقیب عشقی او شد/شبنم ت..

ادامه مطلب

مصدومیت 9 نفر در تصادف سرویس مدرسه و 4 دستگاه تریلی و اتوبوس

تصادف زنجیره ای سرویس مدرسه با دو دستگاه تریلی و دو دستگاه اتوبس در کرمان باعث مصدومیت 9 نفر شد. مصدومیت 9 نفر در تصادف سرویس مدرسه و 4 دستگاه تریل..

ادامه مطلب

انتقام از همسر به تقلید سناریوی «بنیتا»

بامداد دیروز، درحالی که پایتخت کشور عزیزمان ایران به خواب عمیقی رفته بود، اعلام ماجرایی مشابه ربوده شدن «بنیتا»، ساعات پردلهره‌ای جهت سرپرست دادسرای جنایی پایتخ..

ادامه مطلب

در 19 سالگی سرکرده باند زورگیری شدم

ماجرای زندگی طناز زمانی که چهار سال داشت، ورق جدیدی خورد واو را یک گام به سمت افتادن به کارهای خلاف نزدیک کرد. در 19 سالگی سرکرده باند زورگی..

ادامه مطلب

یک نفر کشته شد ، هجوم عقرب ها به ریگان

فرماندار شهرستان ریگان گفت : گرمای شدید در این شهرستان علاوه بر گرمازدگی افراد این بار موجب گردیده که تعداد زیادی عقرب به منازل مسکونی ساکنان بخصوص د..

ادامه مطلب