رنگ زدن سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود

رنگ زدن: سینمای بالیوود قاچاقچی بالیوود سینمایی شاهرخ خان اخبار فرهنگی و هنری

انسان جایزالخطاست، عذرخواهی کمدین «خنداننده‌شو» از مردم/ تصویر ، اشکان خطیبی

رضا نظری کمدین «خنداننده‌شو» از مردم و بینندگان برنامه «خندوانه» و همچنین اشکان خطیبی بابت کپی بودن بخشی‌هایی از متن استندآپ کمدی‌اش عذرخواهی کرد.  ..

ادامه مطلب

انجام همزمان مراحل تدوین و جلوه‌های خاص ، تدوین فیلم سینمایی «یک آمپول ناقابل» به نیمه رسید

داریوش بابائیان تهیه کننده سینما، راجع به آخرین اوضاع ساخت فیلم سینمایی «یک آمپول ناقابل» به گروه تحریریه سایت گفت: تدوین و صداگذاری این فیلم به وسیل..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (709)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

نیم نگاهی به کارنامه هنری علیرضا قربانی به مناسبت ۴۵ سالگی اش

جایزه «باربد» در جشنواره پر حاشیه و کم فروغ امسال فجر، آخرین دستاورد «علیرضا قربانی» در عرصه موسیقی کشور هست، هنرمندی که نامش در میان فواید با احترام و در..

ادامه مطلب

عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریکا

هیات ملی نقد در نیویورک، فیلم «پست» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را عالی ترین فیلم سال نامید. عالی ترین فیلم سال از نظر هیات ملی نقد آمریک..

ادامه مطلب

«روز فوت مبارک» طلسم تازه گیشه سینمای آمریکا

با نزدیک شدن به تعطیلات هالووین باز هم یک اثر در ژانر وحشت گیشه سینمای آمریکا را تسخیر کرد.  «روز فوت مبارک» طلسم تازه گیشه سینمای آمریکا ..

ادامه مطلب

عکس) + اگه ایوانکا ترامپ اومده بود کشور عزیزمان ایران چی می شد؟ (

ایران | ایوانکا ترامپ | بهنوش بختیاری | اخبار فرهنگی و هنری اگه ایوانکا ترامپ اومده بود کشور عزیزمان ایران چی می شد؟ (+عکس) عبارات مه..

ادامه مطلب

شرافت یک تبهکار

به گزارش صبا،شاهرخ خان که می توان به جرات او را مشهورترین بازیگر هندی حال حاضر دنیا نامگذاری کرد، تخصص زیادی در ایفای نقش شخصیت های عاشق پیشه و مثبت د..

ادامه مطلب